Aké sú technické špecifikácie?

Zásahové platne:

Materiál:       

kalený materiál o povrchovej tvrdosti 500 Birnellov

Hrúbka materiálu:

pištoľové terče                        puškové terče

      6-8 mm                                   8 -10 mm

Rozmery:

základné rozmery terčov vychádzajú z pravidiel International Practical Shooting Confederation (IPSC) aInternational Defensive Pistol Association (IDPA). Samozrejmosťou je upravenie rozmerov podľa priania zákazníka.

Povrchová úprava:

všetky kovové terče PATIP sú v základnej ponuke upravené základnou farbou v kombinácii čierna, modrá a biela. Na vyžiadanie je možné previesť povrchovú úpravu práškovaním, poprípade podľa požiadavky  zákazníka.

Životnosť:

pre terče určené na pištoľové strelivo zo strelami olovenými, poloplášťovými či celoplášťovými je životnosť prakticky neobmedzená. Pre terče určené na puškové strelivo sa životnosť odvíja hlavne od typu použitej munície. Životnosť terčov čiastočne znižuje munícia so železným jadrom.

Stojany a pohyblivé terče:

Materiál:

Bežná konštrukčná oceľ 11373

opláštenie z kalenej ocele s povrchovou tvrdosťou 500HB  (na vyžiadanie)

Hrúbka materiálu:

sa odvíja podľa konštrukcie a typu držiaku.

Rozmery:

základné rozmery držiakov na terče vychádzajú z rozmerov terčov podľa pravidiel International Practical Shooting Confederation (IPSC) a International Defensive Pistol Association (IDPA). Samozrejmosťou je upravenie rozmerov podľa priania zákazníka.

Povrchová úprava:

všetky kovové terče PATIP sú v základnej ponuke upravené základnou farbou v kombinácii čierna, modrá a biela. Na vyžiadanie je možné previesť povrchovú úpravu práškovaním, poprípade podľa požiadavky zákazníka.

Životnosť:

všetky stojany sa považujú za spotrebný materiál, napriek tomu sú konštruované tak, aby vydržali i priami zásah z pištoľovej munície.